sooduspakkumised

SUVI 2018 MÜÜK ON ALANUD!

239.-

Suur rõõm on teatada, et juba on võimalik planeerida suvepuhkust suurepäraste hindadega!

Soodustused kiirematele kuni -50%

Lisaks juba tuntud ja populaarseks saanud sihtkohtadele esitleme teile uusi sihtkohti: MALTA, BARCELONA, TUNEESIA

ANTALYA hind alates – 239 EUR, max soodustus– 50%

VARNA hind alates – 265 EUR, max soodustus– 50%

BURGAS hind alates – 285 EUR, max soodustus– 50%

HERAKLION hind alates – 299 EUR, max soodustus– 50%

RHODOS hind alates – 355 EUR, max soodustus– 45%

KORFU hind alates – 315 EUR, max soodustus– 45%

TUNEESIA / ENFIDA hind alates – 299 EUR, max soodustus– 50%

MALTA hind alates – 299 EUR, max soodustus– 50%

BARCELONA hind alates – 299 EUR, max soodustus– 50%

TIVAT (Montenegro): hind alates – 295 EUR, max soodustus– 45%

TIVAT (Horvaatia): hind alates – 445 EUR, max soodustus– 36%

LARNACA hind alates – 399 EUR, max soodustus– 40%

FARO hind alates – 399 EUR, max soodustus– 45%

Otselennud Tallinnast toimuvad perioodil:
ANTALYA 15.04-04.11.2018
KREETA 23.04-28.10.2018
VARNA 14.05-23.09.2018
BURGAS 29.0516.09.2018
RHODOS 26.04-18.10.2018
KORFU 29.05-23.10.2018
TIVAT 04.05-06.07.2018
BARCELONA 04.05-29.06.2018
FARO 14.09-12.10.2018
LARNACA 01.05-29.05.2018, 11.09-23.10.2018
MALTA 01.06-06.07.2018
TUNEESIA / ENFIDA 06.07-14.09.2018

Vastutav reisikorraldaja Novatours

Tule küsi pakkumist! :)

SUVI